Дитинство - це ранок життя дитини, а ранок має бути щасливим
П`ятниця, 23.02.2018, 15:46
Вітаю Вас, Гість
Головна Реєстрація RSS
Головна » Статті » Мої статті

День безпечного Інтернету

Інтернет - найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування, наданні допомоги, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж його батьки, бабусі, дідусі і більше далекі предки. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечно. Жертвами інтернету найчастіше стають діти та підлітки. Зміст деяких сайтів шокує навіть дорослої людини, що вже говорити про тих, чия психіка ще тільки формується. Крім того, інтернет - це хороше поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн. Питаннями безпеки підростаючого покоління і дорослих в мережі стурбовані фахівці у всьому світі, тому в 2004 році був заснований Міжнародний день безпечного інтернету.

Сучасних батьків хвилює безпека їх чад на просторах мережі. Захистити підростаюче покоління від негативних впливів онлайн допоможе програма «Безпечний інтернет». Діти та підлітки освоять правила користування всесвітньою павутиною, отримають знання з техніки безпеки в мережі, з профілактики інтернет-залежності.

Для того щоб дитина одержувала тільки потрібну і корисну інформацію, розроблені спеціальні комп'ютерні програми. Одна з таких - дитячий браузер «Гогуль», що представляє собою каталог сайтів, перевірених педагогами та дитячими психологами. Програма дозволяє вести облік відвідування веб-сторінок і обмежувати перебування дитини в інтернеті. Варто звернути увагу і на інтернет-фільтр «Цензор». Якщо встановити його на комп'ютері, то можна бути впевненим у тому, що дитя перегляне виключно сторінки з «білого списку». Міжнародний день безпечного інтернету став офіційним святом не тільки в Росії і США, але і в багатьох інших країнах. У 2015 році його відзначали більше ста держав.

Джерело: http://faqukr.ru/dim-i-sim-ja/53484-mizhnarodnij-den-bezpechnogo-internetu-oficijne.htmlДжерело: http://faqukr.ru/dim-i-sim-ja/53484-mizhnarodnij-den-bezpechnogo-internetu-oficijne.html
Категорія: Мої статті | Додав: Ягідка (07.02.2017)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: