Дитинство - це ранок життя дитини, а ранок має бути щасливим
П`ятниця, 23.08.2019, 13:55
Вітаю Вас, Гість
Головна Реєстрація RSS

План розвитку

         Римарівського  дошкільного

        навчального закладу “Ягідка” на 2016-2020 роки

Мета та основні завдання 

         Метою Програми є створення умов для здобуття доступної і якісної дошкільної освіти;створення сприятливих умов для функціонування та розвитку дошкільного навчального закладу; зміцнення та розвиток матеріально-технічної бази; забезпечення економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації працівників; підняття пріоритету дошкільної освіти.

         Основним завданням Програми є:

  • визначення стратегій та практичних заходів щодо підтримки і розвитку існуючої системи дошкільної освіти та її ефективного функціонування;
  • зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів;
  • якісне забезпечення дошкільного навчального закладу, модернізація змісту психолого-педагогічної, методичної, практичної підготовки педагогічних кадрів;
  • збереження та зміцнення здоров"я дітей, активне впровадження і пропаганда здорового способу життя з раннього дитинства;
  • запровадження в освітній процес дошкільного навчального закладу сучасних освітніх технологій; підвищення рівня науково-методичного забезпечення дошкільної освіти;
  • виконання вимог чинного законодавства в частині створення умов для здобуття якісної дошкільної освіти дітьми п"ятирічного віку.

Завантажити повний текст

Річний план роботи ДНЗ "Ягідка" 2015-2016 навчальний рік

Головні завдання на 2015-2016 навчальний рік:  

   1. Виховання патріотизму, любові до Батьківщини, гордості за свою країну, формування в дітей доброзичливого, толерантного ставлення до культури інших народів.
   2.Формувати у дітей трудові навички та вміння, поваги до праці дорослих, звички до трудової діяльності.
 3.Використання спадщини В.Сухомлинського  в реалізації завдань комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників.

Річний план роботи 2015/2016

Річний план роботи ДНЗ "Ягідка" 2017-2018 навчальний рік

     Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, проблеми дошкільного закладу педколектив визначив головною метою    формування цілісної, життєво компетентної, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти та визначив такі головні завдання на 2017-2018 навчальний рік:  

1. Використання спадщини В.Сухомлинського в реалізації завдань виховання патріотизму, любові до Батьківщини, гордості за свою країну, формування в дітей доброзичливого, толерантного ставлення до культури інших народів.
2. Зміцнення здоров’я дошкільників шляхом якісної організації фізичного виховання дошкільників.
  1. Підвищення фахової компетентності та професійної майстерності педагогів шляхом використання сучасних технологій методичної роботи з кадрами.
  2. Формування світогляду дитини в умовах ДНЗ та сімейного виховання.

Річний план роботи 2017/2018 навчальний рік